Szkolenia programisty i operatora, tokarek i frezarek sterowanych numerycznie CNC

Szkolenie

Naszym zadaniem jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne do pracy związanej z obróbką skrawaniem. Branża inżynierska stawia duży nacisk na dokładność i powtarzalność wykonywanych elementów. Praca bez maszyn CNC jest dziś praktycznie niemożliwa. Firmy w Polsce i za granicą poszukują programistów i operatorów maszyn oferując bardzo dobre warunki finansowe i socjalne.

Jako firma z dużym doświadczeniem w obróbce stali jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne szkolenie programistów i operatorów. Nasi wykładowcy posiadają ponad 15-letnie doświadczenie w obróbce stali i innych materiałów takich jak kamień naturalny czy drewno.

Naszym zadaniem jest przygotowanie do wykonywania zawodu programisty niezależnie od obrabialnego materiału. Daje to, o wiele większe możliwości na rynku pracy.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej, a część praktyczna na najnowszej maszynie produkcyjnej DMG MORISEIKI ze sterowaniem Siemens, najnowszy produkt dwóch wiodących marek. Jest to profesjonalna maszyna produkcyjna a nie maszyna szkoleniowa czy symulator.

Najlepszym kursantom jesteśmy w stanie pomóc w początkowej fazie rekrutacji w Anglii i Irlandii.

Harmonogram

1 tydzień

Poniedziałek, wtorek
w godzinach od 6.00 do 18.00

2 tydzień

Poniedziałek, wtorek
w godzinach od 6.00 do 18.00

Program

  • 20 godzin teorii z programowania maszyn.
  • 28 godzin szkolenia praktycznego, np. wykonywanie elementów zawieszenia samochodów WRC.

Zakwaterowanie

Osobom z poza naszego okręgu proponujemy zakwaterowanie w hotelu znajdującym się 300 m od naszej firmy.

Masz pytania?